Astroloji

 

 

Akrep 2019-12-07
Yakın çevrenizdekilerle iletişim kurarken yeni projelere önayak olup o projeleri gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Yeni kararlar almak için oldukça güzel bir gün. Bugünü sorumluluklarınızı tamamlayarak değerlendirmelisiniz. 
Aslan 2019-12-07
Bugün pişmanlıklar yaratacak bazı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Hataları büyütmek için değil düzeltmek için uğraşmalısınız. Zaman zaman insanlar hata yapabilir ve hiç kimse mükemmel değildir. 
Balık 2019-12-07
Size kendinizi değersiz hissettiren insanlardan uzak durmalısınız. Yeni başlangıçlara merhaba demek için bugünü iyi değerlendirmeli ve hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. İlişkilerde yaşanabilecek parasal anlaşmazlıklara karşı daha sabırlı olmalısınız.
Başak 2019-12-07
Geçmişe dair bazı konular tekrar açılabilir. Geçmişteki bu konulara hem özlem duymanız hem de kızgınlıklar beslemeniz mümkün. Eski dönem yaşadığınız bazı sorunları tekrar bugün konuşuyor olmak zorunda kalırsanız çok üzerinde durmamaya çalışmalısınız.
Boğa 2019-12-07
Kendinizi insanlardan uzak tutarak biraz geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Belki güveninizin sarsıldığını düşünüyorsunuz. Bunun aksine gün içinde sosyalleşmeli ve iletişime açık olmalısınız. Hangi fırsatın nereden geleceğini bilemezsiniz.
İkizler 2019-12-07
Kariyer planlamanızı oluştururken finansal konularla hedeflerinizin ve beklentilerinizin doğru yönde mi olduğunu kendinize sormalısınız. Ekonomik anlamda dengede kalmayı başarmanız gereken bir gündesiniz.
Koç 2019-12-07
Bugün maddiyatla ilgili konularda beklenilenin üzerinde bir efor sarf edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sorunların içinde tekrar kaybolmayın. Yeni hedefler ve yeni başlangıçlar içerisinde olmayı tercih edin. Bu sizi her zaman ayakta tutacaktır.
Kova 2019-12-07
İlişkinizde beklediğiniz adımları bugün karşı taraftan görebilirsiniz. Cazibenizin ve karizmanızın artacağı bugünü iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yeni girişimleriniz bugün göz doldurabilir. Sadece ne istediğinizden emin olmalısınız.
Oğlak 2019-12-07
Ortaklaşa yaptığınız işler konusunda biraz daha dikkatli olmalı ve yeni tekliflere karşı açık olmalısınız. Sevgi ve saygı çerçevesi içinde iletişimlerinize devam etmelisiniz. Seyahatlerinizde çıkabilecek aksiliklere karşılık biraz daha dikkatli olmalısınız.
Terazi 2019-12-07
Yakın çevre ilişkilerinizle ilgili yanlış anlaşılmalardan dolayı sorunlar meydana gelebilir ve bu anlaşmazlıklar yüzünden stresli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde mümkün oldukça daha uzlaşmacı bir yaklaşım belirleyin.
Yay 2019-12-07
İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili hızlı bir iletişim süreci içinde olabilirsiniz. Bugün merakınıza yenik düşmemelisiniz. Aşk ve ilişkilerden yana anlaşılmak isterken bazı durumlarda sizlerde ani çıkışlar yapabilirsiniz. Uzlaşmacı olmayı seçin.
Yengeç 2019-12-07
Yakın çevrenizdeki kişilerin destekleri sayesinde kendinizi oldukça mutlu ve huzurlu hissedebilir, sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Bugün daha fazla çevrenizle ilgilenmek ve sizi mutlu yapacak aktiviteler içinde olmayı tercih etmelisiniz.

 

 

Kaynak: 2019-12-07

 

Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı