Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 16:17
 
Ak Darıca'da Kongre Yoğunluğu
Darıca Haberi


Son verilere göre Darıca'da koronovirüs ile ilgili isttistiklerin gerilemesi siyaset üzerinde rehavet yarattı. Özellikle Darıca Ak Parti camiası Temmuz ayında yapılması planlanan ilçe kongresine ilişkim yorumlarını peş peşe sıralamaya başladı. Gerek parti büyüklerinin gerekse partinin ilçe yönetimlerinde daha önceki dönemlerde görev yapan isimlerin oluşturuduğu kulislere şimdi mevcut yönetim kurulundan isimlerde dahil oldu. 

EN AZ 13 YÖNETİCİ DEĞİŞİR

Darıca Ak Parti İlçe Başkanlığı'nın yeni dönemini belirleyecek olan yönetim kurulunda, mevcut yönetim kurulundan 13 ismin olmayacağı yönünde öngörü ve yorumlarını paylaşan partililer, "Ufuk Acay şayet bu değişikliği yapmazsa yeni dönemde zor günler bekliyor kendisini" şeklinde net söylemlerden de geri kalmıyorlar. 

ESKİ YÖNETİCİLERDE YÖNELENDİRİCİ OLUYOR MU?

Partinin daha önceki dönemlerinde görev yapan isimlerde yeni dönemde Darıca Ak Parti İlçe yönetiminde yer almak isteyen isimleri mercek altına aldılar. Yönetim Kurulunda yer almak isteyen isimler şayet eski yöneticiler tarafından olumsuz görüş çerçevesinde iseler Acay üzerinde yönlendirici bir tavır sergileyeceklerini de açık açık dile getiriyorlar. Ayrıca yönetimde yer almak isteyen ancak Acay'ın planlamalarında yer almayan bu isimler, eski yöneticilerin Acay'a yönetim listesine yazması yönünde yönlendirici bir tavır sergileyecekleride belirtiliyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ak, Darıca'da, Kongre, Yoğunluğu,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı