Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 18:05
 
Aydın'dan Vefalı Bayram Ziyareti
Çayırova Haberi


Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında yayımlanan genelgeyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kronik hastalığı bulunanlara hizmet ulaştırmak amacıyla oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, çalışmalarını özveriyle sürdürüyor.

 Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerini ziyaret eden Türk Kızılayı Çayırova Şubesinin başarılı yöneticileri Ali Öncü ve Baran Aydın burada yürütülen çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi alarak, görevi başındaki personele gayretlerinden ötürü teşekkür etti.

 Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Baran Aydın Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerinin, ilçe halkının  çağrısına yanıt verdiğini ve ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, şunları söyledi:

“Ülkemizin ve dünyanın geçirmiş bu olduğu büyük pandemi mücadelesinde görünen ve görünmeyen kahramanlarımız çok önemli roller oynuyorlar. Bunların en başında da bütün kurumlarımızdan Kaymakamlık birimlerinden, İl Emniyet Müdürlüğü’nden, Belediyelerden, AFAD’tan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden görevlilerin bulunduğu, Vefa Sosyal Destek Grupları yaklaşık 40 gündür önemli bir görev icra ediyorlar. 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın sokağa çıkmalarının kendi sağlıkları açısından kısıtlandığı bir dönemde  her türlü ihtiyaçlarını kendilerine ulaştırmak için bu grupları çok hızlı bir şekilde oluşturuldu. İletişim ağından gelen talepleri de hızlı bir şekilde yerine getirmek için Vefa Sosyal Destek Grupları hazır kıta görev yaptı.. Bunun için ben bu ağabey ve kardeşlerimizden gurur duyduğumu bir kez daha ifade ediyorum ve hepsine buradan ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.Vefa Sosyal Destek Grubu adına Talha Dülgerbaki'de Baran Aydın ve Dr. Ali Öncü'nün ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Aydın'dan, Vefalı, Bayram, Ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı