Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 17:30
 
Çayırova'da Neler Oluyor?
Çayırova'da siyaset karşılıklı cepheleşme ve açıklamalarla hız kazandı.
Çayırova Haberi


CHP Çayırova Belediye Meclis Üyesi Halis Koç'un "Belediyenin aracı ile belediyenin gıda kolileri partilerine taşınıyor." açıklmasının ardından Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Koç'un açıklamlarına cevap verdi. Karahan Koç'un iddialarının yanısıra CHP Çayırova İlçe Başkanlığı'nı da hedef alan açıklamalar yapınca bu kez CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek sessiz kalmadı.

Başkan Soyluçiçek'den  gündeme dahil açıklama ;

CHP SAHİPSİZ DEĞİLDİR

CHP Çayırova İlçe Başkanı Soyluçiçek yaptığı açıklamada, "Ülkenin kurucu partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi sahipsiz değildir ! Birkaç gündür Çayırovada gündemde çok fazla birşekilde CHP Çayırova ilçe Başkanlığı'na ve Belediye Meclis Üyelerimize Saldırılar Gerçekleşmekte ! Çoğu Zaman Buna Alet Olan Kişilerin , Kimliklerine Baktığımız Zaman Siyasetçi Değil Siyaseten Bize Karşı Kurumlara ait maaşlı  Troller Olduğunu Görmek bizleri  Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte derinden üzüyor . Hiç kimse ilçe başkanlığımızı ve belediye meclis üyelerimizi sahipsiz sanmasın . Çayırova'da  bir takım oyunlar dönüyor , Birkaç gün önce meclis üyelerimize vatandaşlarımız tarafından gelen bir videoda Kamu kurumuna ait Vefa Destek ekibi Tarafından  yardım paketlerinin Çayırova Belediyesine ait  kamu araçları ile  Çayırova ak parti ilçe Başkanlığına taşındığını gördük , bu yanlışları  ortaya çıkarmak ve vatandaşımıza seçimlerde ve seçimlere kadar olan süreçte umut olmak için haksızlıkları ve yanlışları gerek engellemek , gerekse açığa çıkarıp kamuoyu ile paylaşmaktan geri adım atmayacağız !  

MAAŞLI TROLLER BAŞROLDE

Hükümetin süreç içinde muhalif belediyelere ve partilere yaptığı baskılara rağmen sosyal belediyeciliğin kazandığını görmeleri  , onları çok kızdırıyor . buna karşı hem genelde hemde yerelde  halkı kutuplaştırmaya dönük organizasyonlar için de olmalarını , bunu bizzat maaşlı  trollerine yaptırmalarını , Resmi açıklamalara göre Türkiye'de 10,4 milyon aile devletin vereceği 1000 TL'ye muhtaç !!! İken vatandaşa destek olmak yerine kaos ortamı yaratmanızı kınıyoruz . 
Sizlere ve yapılan yanlışlara ,  yardımda bile partizanlık yapmanıza  gereken cevapları bizzat seçimlerde Çayırova halkı verecektir !" sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Çayırova'da, Neler, Oluyor?,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı