Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 02:40
 
Cem Elgin Farkı
TMMOB Mimarlar Odası Gebze Temsilciliği 10. Dönem Yönetim Kurulu Cenk Elgin başkanlığında mimarlar odasının hizmet anlayışına yakışır şekilde hızlı bir giriş yaptı.
Gebze Haberi


Elgin yeni dönem çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Mazbata alımı gerçekleştirdiği gün kan bağışıyla hızlı bir maratona başladığını gösteren yönetim sonrasında bölgede hatrı sayılır kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ederek mimarlar odası olarak bölgeye dair yaşanan ve yaşanacak olan süreçler ile ilgili katkı sağlamaya hazır olduklarını bildirmişlerdir. Mimarlar Odasının kuruluş amacı dayanışma olduğu düşüncesiyle yeni yönetim, odanın kapılarını açarak bir buluşma noktası, çalışma ofisi olarak üyeler tarafından kullanılabilmesine olanak sağlamıştır.

ÜCRETSİZ EĞİTİMLERE KATILIM YOĞUN OLDU

Genç katılımcı yönetim yapısıyla üyelerinin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak adına yeni mezun üyelerinin genel anlamda katılım sağladığı ücretsiz eğitimler vermekte ve diyalogun git gide azaldığı, sosyal iletişimin yok olmaya yüz tuttuğu bu dönemde sosyal etkinlikler ile üyelerin birbiriyle bağlarını kuvvetlendirmektedirler. Altı ay kadar kısa bir sürede birçok sosyal etkinlik ve ücretsiz eğitim vermiş olan mimarlar odası, meslek büyüklerinin tecrübelerinden yararlanabilmek adına Fikirler Buluşması adı altında bir etkinlik serisine başlamış, genç üyeler ile meslek büyüklerini aynı çatı altında toplamışlardır. Bu yoğun etkinlik sürecinin altından kalkabilmesine olanak sağlayan beş asil beş yedek olan yönetim kadrosunun haricinde on kişilik gönüllü bir ekibin varlığı olanak sağlamakta.

PANDEMİ DÖNEMİNDE DAHİ ETKİNLİKLER SÜRDÜ

Yönetimin gönüllülük ilkesiyle hareket etmesi esas olduğundan, kazanım veya katkı sağlayan gönüllüler ile birlikte bu süreçlerin yönetilebileceğini gösteren yeni yönetim pandemi süresince üyelerine etkinlikler düzenlemeye devam etmek için sosyal medya canlı yayına başlamış bulunmakta. Geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu Başkanı Cenk ELGİN’ in moderatörlüğünde Gebze halkının popüler kullanım mekânlarından olan Gebze Center ve Hyatt otelin mimarı CM mimarlığın kurucusu Cem Sorguç ile Atatürk’ün gençliğe armağan ettiği kurtuluş savaşının ilk günü olan 19 Mayısın yıldönümünde sosyal medya canlı yayını ile etkinliklerine dijital ortamda devam etmektedir." sözlerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cem, Elgin, Farkı,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı