Haber Detayı
01 Mayıs 2020 - Cuma 09:11
 
Vefa Destek Birimi Sadece Şov Yapıyor
Çayırova CHP Belediye Meclis Üyesi Halis Koç "Vefa Destek Biriminin saat başı sosyal medyada boy göstermekten başka bir şey yaptıkları yok."dedi.
Çayırova Haberi


Koç yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi.

 

ÇAYIROVA BELEDİYESİ VEFA DESTEK BİRİMİNİN KOVİD-19 SALGIN DÖNEMİNDE; İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM ELİ UZATTIKLARINA DAİR, SAAT BAŞI SOSYAL MEDYADA BOY GÖSTERMELERİ; YARDIMDAN ÇOK; SİYASİ ŞOV YAPTIKLARINA ÇAYIROVANIN BİR MECLİS ÜYESİ OLARAK KANAAT GETİRDİM;

İşte örnek; 11 gün önce Emek ve İnönü mahallelerinde genelde de gecekondu oturanlar, hatta gecekonduda  bir kısmı kiracılardan  oluşan ihtiyaç sahibi 43 kişilik listeyi telefon numaralarıyla; sokak adresleri ile Çayırova Belediyesi Sosyal işler müdürüne, 1 suretini de Çayırova CHP ilçe başkanına gönderdim.

Darıca ve Gebzede bir kaç ihtiyaç sahibini de yine bu mahallelerdeki tanıdıkları isimlerini yazdırdılar. 
Onlarıda Darıca Meclis üyemiz Selim ÖZCAN'a ve Gebze meclis üyemiz İbrahim BAŞÇİFÇİ'ye ilettim. Sağolsunlar ilgilendiler, ilgili birimlerden söylediğim isimlere yardımları ulaştırdığını bilgisini verdiler.

Bugün yaptığım tesbitte Verdiğim ihtiyaç sahiplerini 11 gündür Belediyeden arayan soran bir Allah'ın kulu olmamış.

YOKSULLAR ONURLUDUR...KURUMLARA TLF AÇMAYABİLİR DÜŞÜNCESİYLE, İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN İSİMLERİ KOMŞULARINDAN TEDARİK ETTİM..

CHP İlçe yönetimi 43 kişiden 30'una yardımları kıt kaynaklarla ulaştırmış; geriye kalanlarının tamamına da başkan önümüzdeki hafta ulaştıracağının sözünü verdi.

CHP ÇAYIROVA İLÇE BAŞKANIMIZ SN.  Cihan  SOYLUÇİÇEK ve yönetimine, Gençlik ve Kadın kollarına; adı geçen  Gebze ve Darıca CHP meclis üyelerimizi kutluyorum..
ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Vefa, Destek, Birimi, Sadece, Şov, Yapıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı