Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 01:44
 
Yücel Bektaş ADAYIM Dedi
Yücel Bektaş Darıca MHP İlçe Başkanlığı için adaylık açıklaması yaptı. Bektaş'ın adaylık açıklamasında eski ilçe başkanlarından Ali Tınaztepe eski ocak başkanlarından Davut Zor, Alper Kısakol ,Erdal Bayguş, İlhan Yaşar, Alparslan Özcan, Ferit Ulu ve partinin il ve ilçe yöneticileri hazır bulundular
Darıca Haberi


Bektaş yaptığı yazılı açıklamada, "Büyük Türkiye Davamızı gelecek nesillere taşıyacak olan yiğit Asenalar ve Bozkurtlar. Aziz Ülkü dava ve yol arkadaşlarım. Hepinizi en içten duygularımla sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Es selamün Aleyküm. Ben diyen, bencilliğine gömülen, dünyanın kendi çevresinde döndüğü zannına kapılanlar ben merkezli ve çıkar odaklı tutumla savrulan nice insan bu teşkilatta yitip gitmiştir. Bugün yuvamızı ilçe binamızı bize açmayanlar bilsinler ki mahmkeme kadıya mülk değildir. Ülkücü Hareket özünde bir sokak hareketidir. Bugün bu açıklamayı sokakta yapıyoruz. Fakat kongreden sonra biz ülkücüler her yerde olacağız. Türk Milletine gönül vermiş korkusuz yürekler!

Teşkilatımızın gelenekten geleceğe gelen inancını ve omurgasını bozmadan daha da zenginleşmesini sağlayarak siyasi üretimini öok daha genişleterek teşkilat içi işleyişi ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek genel prensibimiz olacaktır. Ayırımsız, yabancısız...Biri ve diğer diye bahsedilmeyen birbiriniönemli ve değerli gören Milliyetçi Hareket Partisini evi bilen ocağı sayan herkesi sevgi ve saygı ile kucaklayacağız. Bu minvalde 15 Ağustos Cumartesi günü Milliyetçi Hareket Partisi'nin Darıca İlçe kongresinde liderimiz sayın Devlet Bahçeli'nin emrinde Türkiye vizyonuna uygun olarak hizmet etmek partimizin genel merkez genelgesinde belirtilen her üyenin kongrelerde seçme ve seçilme, aday olma kritelrlerine sahip olduğum için lider Devlet Bahçeli'nin emrinde Darıca Teşkilatımızı devamlı ileriye taşımak, Ülkücüler arasında birlik ve beraberliği sevgi ve samimiyeti canlandırmak, Darıca İlçe Teşkilatınını gemiş tabanlı katılımcı bir yönetim anlayışı ile yönetmek amacı ile ben ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ile Darıca Başkanlığına adayız. Yapacağımız bu kongrenin sonucu ne olursa olsun Darıca Milliyetçi Hareket Partisi adına bir kopukluğa ayrılışa değil bir şahlanış, rahmet, bereket birlik ve beraberliğe olacağına inancım tamdır. Kongremiz hayırlara vesile olsun."dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yücel, Bektaş, ADAYIM, Dedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Anketler
Sitemizin çalışmalarını nasıl buldunuz ?
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı